top of page

KWIATY DO ŚLUBU

Ślub

Każda Panna Młoda marzy, aby ten jedyny, wymarzony dzień w roku był idealny - pod każdym względem. Zachwycająca suknia ślubna, wzniosły Kościół, przestronna sala weselna, idealne dekoracje kwiatowe. No właśnie: tak jest z przygotowywanymi przez nas na ten dzień kwiatami - są idealne... Spotkania, które organizujemy stosunkowo wcześnie przed TYM dniem powodują, że mamy ustalony i uzgodniony każdy szczegół dekoracji kwiatowej, począwszy od bukietu ślubnego, dekoracji samochodu, kościoła i sali weselnej do oczepin, podczas których większość Młodych Par pragnie podziękować rodzicom za trud wychowania i miłość jakiej doświadczyli przez całe życie...
 
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą
Bukiet ślubny

 

W galerii znajdziecie wiele z naszych propozycji - pamiętajcie jednak przy tym, że są to nasze dotychczasowe realizacje, a galeria nie zawiera ich wszystkich. Bukiety, ich kształt, kolory itp. ustalamy najczęściej podczas spotkań z przyszłymi Pannami Młodymi i dopasowujemy do budowy ciała, wzorów sukni... Nic nie jest przypadkowe :)   

Dekoracja samochodu

 

Podobnie jak w przypadku galerii z bukietami ślubnymi tu znajdziecie jedynie namiastkę naszych propozycji

Dekoracja Kościoła

Galeria dekoracji kościelnych... Ten wymarzony dzień i prezentacja Młodych zaczyna się zazwyczaj właśnie od Kościoła. Wszyscy zaproszeni goście, kamerzyści i oni - w blasku reflektorów i fleszy. Ukwiecone ołtarze, biały dywan, dekoracje ławek - sprawdźcie, jakie dekoracje oferujemy :)

Dekoracja sali weselnej

 

Kolejna z naszych galerii ślubnych. Tu znajdziecie nasze propozycje związane z dekoracją sali weselnej. Wiele pomysłów, propozycji i realizacji. Zapraszamy do obejrzenia i kontaktu z nami.

Podziękowania dla rodziców

 

Większość Młodych podczas uroczystości oczepin dziękuje rodzicom, dziadkom, chrzestnym, opiekunom - obejrzyjcie nasze propozycje

Podziękowania dla gości

 

Zobaczcie w jaki sposób dodatkowo możecie podziękować Waszym gościom za uczestnictwo w najważniejszym dla Was dniu!

bottom of page